LEGAL DEPARTMENT

Organizational Structure


LEGAL DEPARTMENT

HELLENIC ELECTRICITY DISTRIBUTION NETWORK OPERATOR

47, Syngrou Ave., 117 43 ATHENS



Legal Department
Name/Position Contact Info
VATALI Efstathia

Director

Tel.: 210 9281403
FAX: 210 9281569
Email: E.Vatali@deddie.gr


Assistant Director
Name/Position Contact Info
PROTOPAPA Chrisoula

Assistant Director

Tel.: 210 9281450
FAX: 210 9281569
Email: C.Protopapa@deddie.gr


Τομέας Αστικών Θεμάτων
Name/Position Contact Info
KASTRISIOS Eleftherios

Τομεάρχης

Tel.: 210 9281466
Email: E.Kastrisios@deddie.gr


Support Section
Name/Position Contact Info
GEORGOPOULOS Elias

Head of Section

Tel.: 210 9281406
Email: E.Georgopoulos@deddie.gr


Unit for Northern Greece
Name/Position Contact Info
GOGOUSI Alexandra

Head of Unit

Tel.: 2310 238915
FAX: 2310 238913
Email: A.Gogousi@deddie.gr


Contracts Branch
Name/Position Contact Info
KOROMPELIS Konstantinos

Director of Branch

Tel.: 210 9281475
Email: K.Korompelis@deddie.gr


Τομέας Συμβάσεων με Τρίτους Οικονομικούς Φορείς
Name/Position Contact Info
FLESSAS Panagiotis

Head of Section

Email: P.Flessas@deddie.gr


Τομέας Συμβάσεων με Εργαζόμενους, Μισθώσεων & Αγοράς Ακινήτων
Name/Position Contact Info
KOUTSOUKOS Christos

Head of Section

Tel.: 210 9281461
FAX: 210 9281574
Email: C.Koutsoukos@deddie.gr


Κλάδος Ρυθμιστικών Θεμάτων, Χρηστών ΕΔΔΗΕ & Εταιρικής Διακυβέρνησης
Name/Position Contact Info
NELLAS Apostolos

Director of Branch

Tel.: 210 9281462
Email: A.Nellas@deddie.gr


Τομέας Ρυθμιστικών Θεμάτων, Προστασίας Δεδομένων Προσωπικού Χαρακτήρα & ΟΤΑ
Name/Position Contact Info
MAVROMATI Chrysoula

Head of Section

Tel.: 210 9281476
Email: C.Mavromati@deddie.gr


Τομέας Προμήθειας Η/Ε, Εταιρικής Διακυβέρνησης & Λοιπών Θεμάτων
Name/Position Contact Info
ANASTASOPOULOU Eirini

Head of Section

Tel.: 210 9281470
Email: E.Anastasopoulou@deddie.gr


Κλάδος Ποινικών Υποθέσεων & Ρευματοκλοπών
Name/Position Contact Info
ANDRIOPOULOS Dimitrios

Director of Branch

Tel.: 210 9281489
Email: D.Andriopoulos@deddie.gr


Τομέας Ποινικών Υποθέσεων
Name/Position Contact Info
-

Αναπληρωτής Τομεάρχης

Tel.: -
Email: -


Τομέας Ρευματοκλοπών
Name/Position Contact Info
-

Τομεάρχης

Tel.: -
Email: -


Contact us