ΔΙΕΥΘΥΝΣΗ ΧΡΗΣΤΩΝ ΔΙΚΤΥOY

Οργανωτική Δομή


ΔΙΕΥΘΥΝΣΗ ΧΡΗΣΤΩΝ ΔΙΚΤΥΟΥ

ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΤΗΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ ΔΙΚΤΥΟΥ ΔΙΑΝΟΜΗΣ ΗΛΕΚΤΡΙΚΗΣ ΕΝΕΡΓΕΙΑΣ

Λεωφόρος Συγγρού 23, 117 43 ΑΘΗΝΑ



Διεύθυνση Χρηστών Δικτύου
Όνομα/Θέση Στοιχεία Επικοινωνίας
ΒΡΑΝΗΣ Δημήτριος

Διευθυντής

Τηλ.: 210 9209901
FAX: 210 9209920
Email: d.vranis@deddie.gr


Βοηθοί Διευθυντές
Όνομα/Θέση Στοιχεία Επικοινωνίας
ΚΑΓΚΑΡΑΚΗ Ελένη

Βοηθός Διευθύντρια

Τηλ.: 210 9209905
Email: E.Kagkaraki@deddie.gr
ΚΟΥΡΤΗ Αλεξία

Βοηθός Διευθύντρια

Τηλ.: 210 9209948
FAX: 210 9209950
Email: A.Kourti@deddie.gr
ΜΕΡΕΝΤΙΤΗΣ Δημήτριος

Βοηθός Διευθυντής

Τηλ.: 210 9209909
FAX: 210 9209920
Email: D.Merentitis@deddie.gr
ΤΣΙΜΙΤΣΕΛΗ Θεοδώρα

Βοηθός Διευθύντρια

Τηλ.: 210 9209956
FAX: 210 9209957
Email: T.Tsimitseli@deddie.gr
-

Βοηθός Διευθυντής

Τηλ.: -
Email: -
- (1)

Βοηθός Διευθυντής

Τηλ.: -
Email: -


Τομέας Συνδέσεων Παραγωγών
Όνομα/Θέση Στοιχεία Επικοινωνίας
ΜΑΡΙΔΑΚΗ Εμμανουέλα

Αναπληρωτής Τομεάρχης

Τηλ.: 210 9209968
FAX: 210 9209962
Email: E.Maridaki@deddie.gr


Τομέας Συμβάσεων Παραγωγών
Όνομα/Θέση Στοιχεία Επικοινωνίας
ΤΡΑΥΛΟΥ-ΣΟΥΛΤ Αγάπη

Αναπληρώτρια Τομεάρχης

Τηλ.: 2109209959
Email: A.Travlou@deddie.gr


Τομέας Διαχείρησης Αιτημάτων Αποθήκευσης Αυτοπαραγωγής & Απόκρισης Ζήτησης
Όνομα/Θέση Στοιχεία Επικοινωνίας
ΓΑΚΗΣ Φώτιος

Αναπληρωτής Τομεάρχης

Τηλ.: 2109209929
Email: F.Gakis@deddie.gr


Τομέας Διαχείρισης Πελατών Ειδικών Απαιτήσεων
Όνομα/Θέση Στοιχεία Επικοινωνίας
ΔΙΟΝΥΣΟΠΟΥΛΟΣ Νεκτάριος

Αναπληρωτής Τομεάρχης

Τηλ.: 2109209955
Email: N.Dionysopoulos@deddie.gr


Τομέας Διαχείρισης Καταμέτρησης
Όνομα/Θέση Στοιχεία Επικοινωνίας
-

Τομεάρχης



Τομέας Διαδικασιών & Συστημάτων Εξυπηρέτησης Καταναλωτών
Όνομα/Θέση Στοιχεία Επικοινωνίας
ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΥ Χριστίνα

Αναπληρώτρια Τομεάρχης

Τηλ.: 210 9209922
FAX: 210 9209950
Email: C.Giannopoulou@deddie.gr


Τομέας Μετασχηματισμού Διαδικασιών & Εμπειρίας Πελάτη
Όνομα/Θέση Στοιχεία Επικοινωνίας
-

Τομεάρχης

Τηλ.: -
Email: -


Τομέας Κέντρων Απομακρυσμένης Εξυπηρέτησης
Όνομα/Θέση Στοιχεία Επικοινωνίας
ΚΑΠΟΠΟΥΛΟΥ Γεωργία

Αναπληρώτρια Τομεάρχης

Τηλ.: 2109209943
Email: G.Kapopoulou@deddie.gr


Τομέας Λειτουργίας του Μηχανογραφικού Συστήματος ΗΡΑΚΛΗ
Όνομα/Θέση Στοιχεία Επικοινωνίας
ΝΙΚΟΛΑΟΥ Ιωάννα

Τομεάρχης

Τηλ.: 210 9209965
Email: I.Nikolaou@deddie.gr


Τομέας Διαδικασιών & Συστημάτων Εξυπηρέτησης Προμηθευτών
Όνομα/Θέση Στοιχεία Επικοινωνίας
ΣΑΚΕΛΛΑΡΙΔΗΣ Νικόλαος

Αναπληρωτής Τομεάρχης

Τηλ.: 210 9209928
FAX: 210 9209924
Email: N.Sakellaridis@deddie.gr


Τομέας Ρυθμιζόμενων Χρεώσεων
Όνομα/Θέση Στοιχεία Επικοινωνίας
ΑΣΙΚΗ Αθανασία

Αναπληρώτρια Τομεάρχης

Τηλ.: 2109209936
Email: A.Asiki@deddie.gr


Τομέας Εκκαθάρισης Αγοράς
Όνομα/Θέση Στοιχεία Επικοινωνίας
ΙΟΡΔΑΝΙΔΗΣ Νικόλαος

Αναπληρωτής Τομεάρχης

Τηλ.: 210 9209934
FAX: 210 9209937
Email: N.Iordanidis@deddie.gr


Τομέας Επεξεργασίας Δεδομένων Αγοράς
Όνομα/Θέση Στοιχεία Επικοινωνίας
ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΠΟΥΛΟΣ Θεόδωρος

Αναπληρωτής Τομεάρχης

Τηλ.: 210 9209933
Email: T.Alexandropoulos@deddie.gr


Τομέας Ρυθμιστικών Θεμάτων
Όνομα/Θέση Στοιχεία Επικοινωνίας
-

Τομεάρχης

Τηλ.: -
FAX: -


Τομέας Υποστήριξης
Όνομα/Θέση Στοιχεία Επικοινωνίας
ΜΠΟΥΜΠΑΚΗ Καλλιόπη

Αναπληρώτρια Τομεάρχης

Τηλ.: 210 9209922
FAX: 210 9209924
Email: K.Boumpaki@deddie.gr


Επικοινωνήστε μαζί μας