ΔΙΕΥΘΥΝΣΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ - ΘΡΑΚΗΣ (ΔΠΜ-Θ)

Οργανωτική Δομή


ΔΙΕΥΘΥΝΣΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ - ΘΡΑΚΗΣ

ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΤΗΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ ΔΙΚΤΥΟΥ ΔΙΑΝΟΜΗΣ ΗΛΕΚΤΡΙΚΗΣ ΕΝΕΡΓΕΙΑΣ

Εθνικής Αμύνης 9Α, 546 21 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ Τηλ. Κέντρο: 2310 360000 Τηλ. Βλαβών: 800 400 4000, 11500, 2111 900 500



Διευθυντής Περιφέρειας Μακεδονίας - Θράκης
Όνομα/Θέση Στοιχεία Επικοινωνίας
ΠΑΥΛΙΔΗΣ Νικόλαος

Διευθυντής

Τηλ.: 2310 360010
FAX: 2144 050416
Email: N.Pavlidis@deddie.gr


Βοηθοί Διευθυντές
Όνομα/Θέση Στοιχεία Επικοινωνίας
ΓΑΒΡΑΣ Σπυρίδων

Βοηθός Διευθυντής

Τηλ.: 2310 360020
FAX: 21440 50416
Email: S.Gavras@deddie.gr
ΤΣΕΟΣ Χρήστος

Βοηθός Διευθυντής

Τηλ.: 2310 360018
FAX: 21440 50416
Email: C.Tseos@deddie.gr
ΠΑΝΤΕΚΙΔΗΣ Παναγιώτης

Βοηθός Διευθυντής

Τηλ.: 2310 360286
FAX: 21440 50416
Email: P.Pantekidis@deddie.gr


Τομείς
Όνομα/Θέση Στοιχεία Επικοινωνίας
-

Τομεάρχης Ανάπτυξης & Λειτουργίας Δικτύου 

Τηλ.: 2310 584505
FAX: 21440 50426
Email: -
ΤΖΑΜΤΖΗΣ Χαράλαμπος

Τομεάρχης Τεχνικών Εργασιών Δικτύου

Τηλ.: 2310 965450
FAX: 21440 50415
Email: C.Tzamtzis@deddie.gr
- (1)

Τομεάρχης Κατασκευών & Συντηρήσεων Δικτύου

Τηλ.: -
FAX: -
Email: -
ΤΣΙΛΙΜΙΓΚΑΚΗΣ Νικόλαος

Τομεάρχης Δομικών Έργων

Τηλ.: 2310 360200
FAX: 2144050419
Email: N.Tsilimigkakis@deddie.gr
- (2)

Τομεάρχης Χρηστών Δικτύου

Τηλ.: 2310 360263
FAX: 21440 50422
ΚΟΣΜΙΔΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

Τομεάρχης Οικονομικών Θεμάτων

Τηλ.: 2310 360224
FAX: 21440 50423
Email: E.Kosmidis@deddie.gr
ΖΥΓΟΥΡΑ ΒΑΪΑ

Αναπληρώτρια Τομεάρχης Παρακολούθησης Συμβάσεων

Τηλ.: 2310360246
FAX: -
Email: V.Zigoura@deddie.gr
ΚΕΡΑΣΙΩΤΟΥ Αλεξία

Τομεάρχης Υποστήριξης

Τηλ.: 2310 360253
FAX: 21440 50419
Email: A.Kerasiotou@deddie.gr
- (2)

Τομεάρχης Ρυθμιστικής Προσαρμογής

Τηλ.: 2310 360249
FAX: 21440 50419


ΠΕΡΙΟΧΗ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΘΕΣ/ΚΗΣ
ΑΛΕΞ. ΠΑΠΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ 63, 544 53 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ Τηλ. Κέντρο: 2310 984600 Τηλ. Βλαβών 800 400 4000, 11500, 2111 900 500
Όνομα/Θέση Στοιχεία Επικοινωνίας
ΜΗΤΣΙΟΥ Γεώργιος

Διευθυντής (Στάθμης Τομεάρχη ΒΟΚ)

Τηλ.: 2310 984727
FAX: 2144050584
Email: G.Mitsiou@deddie.gr


ΠΕΡΙΟΧΗ ΔΥΤΙΚΗΣ ΘΕΣ/ΚΗΣ
ΑΙΣΩΠΟΥ 20, 546 27 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ Τηλ. Κέντρο: 2310 584700 Τηλ. Βλαβών 800 400 4000, 11500, 2111 900 500
Όνομα/Θέση Στοιχεία Επικοινωνίας
-

Διευθυντής (Στάθμης Τομεάρχη ΒΟΚ)

Τηλ.: 2310 520013
FAX: 21440 50589


ΠΕΡΙΟΧΗ ΚΙΛΚΙΣ
ΕΛ. ΒΕΝΙΖΕΛΟΥ 55, 611 00 ΚΙΛΚΙΣ Τηλ. Κέντρο: 23410 80100 Tηλ. Βλαβών: 800 400 4000, 11500, 2111 900 500
Όνομα/Θέση Στοιχεία Επικοινωνίας
ΚΑΡΑΘΟΔΩΡΟΣ Χρήστος

Διευθυντής (Στάθμης Τομεάρχη ΒΟΚ)

Τηλ.: 23410 80137
FAX: 21440 50616
Email: C.Karathodoros@deddie.gr


ΠΕΡΙΟΧΗ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ
ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ 5, 631 00 ΠΟΛΥΓΥΡΟΣ Τηλ. Κέντρο: 23710 35000 Τηλ. Βλαβών 800 400 4000, 11500, 2111 900 500
Όνομα/Θέση Στοιχεία Επικοινωνίας
ΚΑΡΚΑΛΕΤΣΗΣ Θεόδωρος

Διευθυντής (Στάθμης Τομεάρχη ΒΟΚ)

Τηλ.: 23710 35002
FAX: 21440 50626
Email: T.Karkaletsis@deddie.gr


ΠΕΡΙΟΧΗ ΣΕΡΡΩΝ
ΦΙΛΙΠΠΟΥ & ΠΡΟΥΣΣΗΣ, 621 24 ΣΕΡΡΕΣ Τηλ. Κέντρο: 23210 29150 Τηλ. Βλαβών 800 400 4000, 11500, 2111 900 500
Όνομα/Θέση Στοιχεία Επικοινωνίας
ΠΟΛΥΜΕΡΗΣ Δημήτριος

Διευθυντής (Στάθμης Τομεάρχη ΒΟΚ)

Τηλ.: 23210 98340
FAX: 21440 50628
Email: D.Polymeris@deddie.gr


ΠΕΡΙΟΧΗ ΔΡΑΜΑΣ
1ης ΙΟΥΛΙΟΥ 30, 661 00 ΔΡΑΜΑ Τηλ. Κέντρο: 25210 50100 Τηλ. Βλαβών 800 400 4000, 11500, 2111 900 500
Όνομα/Θέση Στοιχεία Επικοινωνίας
ΜΟΣΧΟΥ Δημήτριος

Διευθυντής (Στάθμης Τομεάρχη ΒΟΚ)

Τηλ.: 25210 50104
FAX: 21440 50607
Email: D.Moschou@deddie.gr


ΠΕΡΙΟΧΗ ΚΑΒΑΛΑΣ
ΤΕΝΕΔΟΥ 38, 654 04 ΚΑΒΑΛΑ Τηλ. Κέντρο: 2510 600440 Τηλ. Βλαβών 800 400 4000, 11500, 2111 900 500
Όνομα/Θέση Στοιχεία Επικοινωνίας
ΤΑΚΙΔΗΣ Σάββας

Διευθυντής (Στάθμης Τομεάρχη ΒΟΚ)

Τηλ.: 2510 600441
FAX: 21440 50612
Email: s.takidis@deddie.gr


ΠΕΡΙΟΧΗ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ
ΣΙΣΜΑΝΟΓΛΟΥ 69 Α, 691 00 ΚΟΜΟΤΗΝΗ Τηλ. Κέντρο: 25310 74000 Τηλ. Βλαβών 800 400 4000, 11500, 2111 900 500
Όνομα/Θέση Στοιχεία Επικοινωνίας
ΑΝΔΡΕΟΥ Γεωργία

Διευθύντρια (Στάθμης Τομεάρχη ΒΟΚ)

Τηλ.: 25310 74025
FAX: 21440 50623
Email: G.Andreou@deddie.gr


ΠΕΡΙΟΧΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΚΑΠΟΔΙΣΤΡΙΟΥ 24, 681 00 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗ Τηλ. Κέντρο: 25510 53500 Τηλ. Βλαβών 800 400 4000, 11500, 2111 900 500
Όνομα/Θέση Στοιχεία Επικοινωνίας
ΓΑΤΙΔΗΣ Στέργιος

Διευθυντής (Στάθμης Τομεάρχη ΒΟΚ)

Τηλ.: 25510 53501
FAX: 21440 50600
Email: S.Gatidis@deddie.gr


ΠΕΡΙΟΧΗ ΕΔΕΣΣΑΣ
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥΠΟΛΕΩΣ 93, 582 00 ΕΔΕΣΣΑ Τηλ. Κέντρο: 23810 50140 Τηλ. Βλαβών 800 400 4000, 11500, 2111 900 500
Όνομα/Θέση Στοιχεία Επικοινωνίας
ΛΑΠΠΑΣ Γεώργιος

Διευθυντής (Στάθμης Τομεάρχη ΒΟΚ)

Τηλ.: 23810 50152 - 23810 50142
FAX: 21440 50608
Email: G.Lappas@deddie.gr


ΠΕΡΙΟΧΗ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ
ΕΙΡΗΝΗΣ 65Α, 601 34 ΚΑΤΕΡΙΝΗ Τηλ. Κέντρο: 23510 69430 Τηλ. Βλαβών 800 400 4000, 11500, 2111 900 500
Όνομα/Θέση Στοιχεία Επικοινωνίας
ΦΑΡΓΚΑΝΗΣ Αθανάσιος

Διευθυντής (Στάθμης Τομεάρχη ΒΟΚ)

Τηλ.: 23510 69431
FAX: 21440 50615
Email: A.Fargkanis@deddie.gr


ΠΕΡΙΟΧΗ ΒΕΡΟΙΑΣ
ΒΕΝΙΖΕΛΟΥ 87, 591 31 ΒΕΡΟΙΑ Τηλ. Κέντρο: 23310 74800 Τηλ. Βλαβών 800 400 4000, 11500, 2111 900 500
Όνομα/Θέση Στοιχεία Επικοινωνίας
ΤΣΑΚΑΛΙΔΗΣ Παύλος

Διευθυντής (Στάθμης Τομεάρχη ΒΟΚ)

Τηλ.: 23310 74835
FAX: 21440 50605
Email: p.tsakalidis@deddie.gr


ΠΕΡΙΟΧΗ ΚΟΖΑΝΗΣ
ΒΕΡΜΙΟΥ 26, 501 00 ΚΟΖΑΝΗ Τηλ. Κέντρο: 24610 51110 Fax: 24610 30365 Τηλ. Βλαβών 800 400 4000, 11500, 2111 900 500
Όνομα/Θέση Στοιχεία Επικοινωνίας
ΛΙΑΝΑΣ Δημήτριος

Διευθυντής (Στάθμης Τομεάρχη ΒΟΚ)

Τηλ.: 24610 51121
FAX: 21440 50617
Email: D.Lianas@deddie.gr


ΠΕΡΙΟΧΗ ΦΛΩΡΙΝΑΣ
ΗΛΕΚΤΡΑΣ 6, 531 00 ΦΛΩΡΙΝΑ Τηλ. Κέντρο: 23850 49400 Τηλ. Βλαβών 800 400 4000, 11500, 2111 900 500
Όνομα/Θέση Στοιχεία Επικοινωνίας
ΧΑΤΖΗΣ Θωμάς

Διευθυντής (Στάθμης Τομεάρχη ΒΟΚ)

Τηλ.: 23850 49411
FAX: 21440 50629
Email: t.chatzis@deddie.gr


ΠΕΡΙΟΧΗ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ
Λ.ΚΥΚΝΩΝ 36, 521 00 ΚΑΣΤΟΡΙΑ Τηλ. Κέντρο: 24670 87810 Τηλ. Βλαβών 800 400 4000, 11500, 2111 900 500
Όνομα/Θέση Στοιχεία Επικοινωνίας
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ Κωνσταντίνος

Διευθυντής (Στάθμης Τομεάρχη ΒΟΚ)

Τηλ.: 24670 87815
FAX: 21440 50614
Email: K.Konstadinidis@deddie.gr


ΠΕΡΙΟΧΗ ΞΑΝΘΗΣ
ΒΑΣ. ΣΟΦΙΑΣ & ΥΔΡΑΣ, 671 00 ΞΑΝΘΗ Τηλ. Κέντρο: 25410 69730 Τηλ. Βλαβών 800 400 4000, 11500, 2111 900 500
Όνομα/Θέση Στοιχεία Επικοινωνίας
ΛΑΥΡΑΝΟΣ Χρήστος

Διευθυντής (Στάθμης Τομεάρχη ΒΟΚ)

Τηλ.: 25410 69751
FAX: 21440 50625
Email: c.lavranos@deddie.gr


Επικοινωνήστε μαζί μας