ΔΙΕΥΘΥΝΣΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΣ ΚΕΝΤΡΙΚΗΣ ΕΛΛΑΔΑΣ (ΔΠΚΕ)

Οργανωτική Δομή


ΔΙΕΥΘΥΝΣΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΣ ΚΕΝΤΡΙΚΗΣ ΕΛΛΑΔΑΣ

ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΤΗΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ ΔΙΚΤΥΟΥ ΔΙΑΝΟΜΗΣ ΗΛΕΚΤΡΙΚΗΣ ΕΝΕΡΓΕΙΑΣ

2ο χλμ Νέας Εθν. Οδού Λαμίας-Αθήνας, 351 00 ΛΑΜΙΑ Τηλ. Βλαβών: 800 400 4000, 11500, 2111 900 500



Διευθυντής Περιφέρειας Κεντρικής Ελλάδας
Όνομα/Θέση Στοιχεία Επικοινωνίας
ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ Γεώργιος

Διευθυντής

Τηλ.: 22310 41047
FAX: 22310 25460
Email: G.Athanasiadis@deddie.gr


Βοηθοί Διευθυντές
Όνομα/Θέση Στοιχεία Επικοινωνίας
ΜΠΕΗΣ Ευάγγελος

Βοηθός Διευθυντής

Τηλ.: 22310 29961
FAX: 22310 25460
Email: E.Beis@deddie.gr
ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ Γεώργιος
Βοηθός Διευθυντής
Τηλ.: 22310 25011
Email: g.nikolaidis@deddie.gr


Τομείς
Όνομα/Θέση Στοιχεία Επικοινωνίας
ΦΟΥΝΤΑΣ Κων/νος
Τομεάρχης Ανάπτυξης & Λειτουργίας Δικτύου
Τηλ.: 22310 41025
FAX: 22310 41026
Email: k.fountas@deddie.gr
ΑΓΙΑΚΑΤΣΙΚΑ Αθανασία

Τομεάρχης Τεχνικών Εργασιών Δικτύου

Τηλ.: 22310 25011
FAX: 22310 42813
Email: a.agiakatsika@deddie.gr
ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΠΟΥΛΟΥ Ελένη
Τομεάρχης Χρηστών Δικτύου
Τηλ.: 22310 66344
FAX: 22310 42813
Email: e.charalampopoulou@deddie.gr
ΑΛΑΦΡΟΠΑΤΗ Αλεξάνδρα
Τομεάρχης Οικονομικών Θεμάτων
Τηλ.: 22310 41059
FAX: 22310 47416
Email: A.Alafropati@deddie.gr
ΚΟΤΣΑΛΗ Σταυρούλα
Τομεάρχης Υποστήριξης
Τηλ.: 22310 25012
FAX: 22310 42811
Email: S.Kotsali@deddie.gr
ΝΙΚΟΛΑΪΔΗ Βασιλική
Τομεάρχης Ρυθμιστικής Προσαρμογής
Τηλ.: 22310 41073
FAX: 22310 42811
Email: V.Nikolaidi@deddie.gr


ΠΕΡΙΟΧΗ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ
Ν. ΚΟΥΒΑΡΑ 8-10, 345 00 ΑΛΙΒΕΡΙ Τηλ.:22230-22142, Τηλ. Βλαβών: 800 400 4000, 11500, 2111 900 500
Όνομα/Θέση Στοιχεία Επικοινωνίας
ΖΙΩΓΟΣ Γιάννης

Αναπληρωτής Διευθυντής (Στάθμης Τομεάρχη ΒΟΚ)

Τηλ.: 22230 24977
FAX: 22230 22334
Email: g.ziogos@deddie.gr


ΠΕΡΙΟΧΗ ΑΜΦΙΣΣΑΣ
Ν. ΚΟΡΔΩΝΗ 15, 331 00 ΑΜΦΙΣΣΑ Τηλ.:22650-29131, Τηλ. Βλαβών: 800 400 4000, 11500, 2111 900 500
Όνομα/Θέση Στοιχεία Επικοινωνίας
ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Σταύρος

Αναπληρωτής Διευθυντής (Στάθμης Τομεάρχη ΒΟΚ)

Τηλ.: 22650 28441
FAX: 22650 29382
Email: S.Oikonomou@deddie.gr


ΠΕΡΙΟΧΗ ΒΟΛΟΥ
ΛΑΡΙΣΗΣ & ΤΖΑΒΕΛΑ, 383 34 ΒΟΛΟΣ Τηλ.: 24214-40100 Τηλ. Βλαβών: 800 400 4000, 11500, 2111 900 500
Όνομα/Θέση Στοιχεία Επικοινωνίας
ΠΑΡΑΣΧΟΥΔΗΣ Πασχάλης

Διευθυντής (Στάθμης Τομεάρχη ΒΟΚ)

Τηλ.: 24214 40171
FAX: 21440 50387
Email: P.Paraschoudis@deddie.gr


ΠΕΡΙΟΧΗ ΘΗΒΑΣ
ΠΟΤΝΙΩΝ 30, 322 00 ΘΗΒΑ Τηλ.:22620-27213, Τηλ. Βλαβών: 800 400 4000, 11500, 2111 900 500
Όνομα/Θέση Στοιχεία Επικοινωνίας
ΣΙΟΥΤΑΣ Συμεών

Αναπληρωτής Διευθυντής (Στάθμης Τομεάρχη ΒΟΚ)

Τηλ.: 22620 27507
FAX: 22620 26858
Email: s.sioutas@deddie.gr


ΠΕΡΙΟΧΗ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ
ΤΕΜΠΟΝΕΡΑ 32, 431 00 ΚΑΡΔΙΤΣΑ Τηλ.:24410-40077 Τηλ. Βλαβών: 800 400 4000, 11500, 2111 900 500
Όνομα/Θέση Στοιχεία Επικοινωνίας
ΒΟΥΖΑΡΑΝΙΔΗΣ Θωμάς

Διευθυντής (Στάθμης Τομεάρχη ΒΟΚ)

Τηλ.: 24410 28524
FAX: 24410 22350
Email: T.Vouzaranidis@deddie.gr


ΠΕΡΙΟΧΗ ΛΑΜΙΑΣ
2ο ΧΙΛΙΟΜ. ΕΘΝ. ΟΔΟΥ ΛΑΜΙΑΣ- ΑΘΗΝΩΝ, 351 00 ΛΑΜΙΑ Τηλ.: 22310-57400, Φαξ: 21440 50371 Τηλ. Βλαβών: 800 400 4000, 11500, 2111 900 500
Όνομα/Θέση Στοιχεία Επικοινωνίας
ΣΙΑΦΑΚΑΣ Χρήστος

Διευθυντής (Στάθμης Τομεάρχη ΒΟΚ)

Τηλ.: 22310 22307
FAX: 22310 42090
Email: C.Siafakas@deddie.gr


ΠΕΡΙΟΧΗ ΛΑΡΙΣΑΣ
ΚΑΡΔΙΤΣΗΣ 99 & ΑΜΟΡΓΟΥ, 413 35 ΛΑΡΙΣΑ Τηλ.:2410-685300 , Φαξ: 2410-685380 Τηλ. Βλαβών: 800 400 4000, 11500, 2111 900 500
Όνομα/Θέση Στοιχεία Επικοινωνίας
ΔΗΜΟΥ Αλέξανδρος

Διευθυντής (Στάθμης Τομεάρχη ΒΟΚ)

Τηλ.: 2410 685301, 2410 6853019
FAX: 2410 685380
Email: A.Dimou@deddie.gr


ΠΕΡΙΟΧΗ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ
ΣΟΦΟΚΛΕΟΥΣ & ΦΙΛΟΛΑΟΥ, 321 00 ΛΙΒΑΔΕΙΑ Τηλ.: 22610-29239, 28089, 29638, 22607, 25815 Τηλ. Βλαβών: 800 400 4000, 11500, 2111 900 500
Όνομα/Θέση Στοιχεία Επικοινωνίας
ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Σταύρος

Διευθυντής (Στάθμης Τομεάρχη ΒΟΚ)

Τηλ.: 22610 29239
FAX: 22610 28221
Email: S.Oikonomou@deddie.gr


ΠΕΡΙΟΧΗ ΤΡΙΚΑΛΩΝ
ΤΖΟΥΜΑΓΙΑΣ & ΘΕΟΔΟΣΟΠΟΥΛΟΥ, 421 00 ΤΡΙΚΑΛΑ Τηλ.: 24310-28263 , Τηλ. Βλαβών: 800 400 4000, 11500, 2111 900 500
Όνομα/Θέση Στοιχεία Επικοινωνίας
ΔΗΜΟΥΣΙΟΣ Θεμιστοκλής

Διευθυντής (Στάθμης Τομεάρχη ΒΟΚ)

Τηλ.: 24310 25394
FAX: 24310 20633
Email: T.Dimousios@deddie.gr


ΠΕΡΙΟΧΗ ΧΑΛΚΙΔΑΣ
ΔΥΟ ΔΕΝΔΡΑ, 341 00 ΧΑΛΚΙΔΑ Τηλ.:22210-90502-4, Τηλ. Βλαβών: 800 400 4000, 11500, 2111 900 500
Όνομα/Θέση Στοιχεία Επικοινωνίας
ΚΑΤΣΕΛΗΣ Παναγιώτης

Διευθυντής (Στάθμης Τομεάρχη ΒΟΚ)

Τηλ.: 22210 90091
FAX: 22210 90505
Email: p.katselis@deddie.gr


Επικοινωνήστε μαζί μας