ΔΙΕΥΘΥΝΣΗ ΔΙΚΤΥOY (ΔΔ)

Οργανωτική Δομή


ΔΙΕΥΘΥΝΣΗ ΔΙΚΤΥΟΥ

ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΤΗΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ ΔΙΚΤΥΟΥ ΔΙΑΝΟΜΗΣ ΗΛΕΚΤΡΙΚΗΣ ΕΝΕΡΓΕΙΑΣ

Λεωφόρος Συγγρού 24, 117 42 ΑΘΗΝΑ



Διεύθυνση Δικτύου
Όνομα/Θέση Στοιχεία Επικοινωνίας
ΛΙΟΝΤΟΣ Παναγιώτης

Διευθυντής

Τηλ.: 210 9090811
FAX: 210 9235735
Email: P.Liontos@deddie.gr


Τομέας Έργου Εγκατάστασης Έξυπνων Μετρητών
Όνομα/Θέση Στοιχεία Επικοινωνίας
-

Τομεάρχης



Τομέας Υποστήριξης
Όνομα/Θέση Στοιχεία Επικοινωνίας
ΨΥΧΟΓΙΟΠΟΥΛΟΥ Σοφία

Τομεάρχης

Τηλ.: 210 9090878
Email: S.Psychogiopoulou@deddie.gr


Βοηθοί Διευθυντές
Όνομα/Θέση Στοιχεία Επικοινωνίας
ΛΙΑΚΟΣ Κωνσταντίνος

Βοηθός Διευθυντής

Τηλ.: 210 9090718
FAX: 210 9229087
Email: K.Liakos@deddie.gr
-

Βοηθός Διευθυντής

Τηλ.: -
Email: -
- (1)

Βοηθός Διευθυντής

Τηλ.: -
Email: -


Κλάδος Μελετών & Κατασκευών Δικτύου
Όνομα/Θέση Στοιχεία Επικοινωνίας
-

Διευθύντρια Κλάδου

Τηλ.: 210 9090817
FAX: 210 9090893


Τομέας Μελετών-Κατασκευών Δικτύων
Όνομα/Θέση Στοιχεία Επικοινωνίας
ΤΣΙΑΜΙΤΑΣ Νικόλαος

Τομεάρχης

Τηλ.: 210 9090865
FAX: 210 9090871
Email: N.Tsiamitas@deddie.gr


Τομέας Προδιαγραφών Υλικών Δικτύων
Όνομα/Θέση Στοιχεία Επικοινωνίας
ΠΑΠΑΘΩΜΟΠΟΥΛΟΣ Σπυρίδων

Τομεάρχης

Τηλ.: 210 9090856
FAX: 2144050239
Email: S.Papathomopoulos@deddie.gr


Κλάδος Έργων Επαναληπτικού Χαρακτήρα
Όνομα/Θέση Στοιχεία Επικοινωνίας
ΜΠΕΗΣ Στέφανος

Διευθυντής Κλάδου

Τηλ.: 210 9090858
Email: S.Beis@deddie.gr


Τομέας Συμβάσεων Έργων Επαναληπτικού Χαρακτήρα
Όνομα/Θέση Στοιχεία Επικοινωνίας
ΤΣΑΚΑΛΟΣ Γεώργιος

Τομεάρχης

Τηλ.: 210 9090765
FAX: 214405237
Email: G.Tsakalos@deddie.gr


Τομέας Παρακολούθησης Συμβάσεων, Εργολαβιών & Έργων Επαναληπτικού Χαρακτήρα
Όνομα/Θέση Στοιχεία Επικοινωνίας
-

Τομεάρχης

Τηλ.: -
Email: -


Κλάδος Γεωπληροφοριακών Συστημάτων Δικτύου (GIS)
Όνομα/Θέση Στοιχεία Επικοινωνίας
ΚΡΟΥΣΤΗΣ Συμεών

Διευθυντής Κλάδου

Τηλ.: 2192190501
FAX: 210 9090863
Email: S.Kroustis@deddie.gr


Τομέας Λειτουργίας GIS Μακεδονίας-Θράκης και Κεντρικής Ελλάδας
Όνομα/Θέση Στοιχεία Επικοινωνίας
ΣΚΑΡΟΓΙΑΝΝΗΣ Ευάγγελος

Αναπληρωτής Τομεάρχης

Τηλ.: 2192190530
Email: E.Skarogiannis@deddie.gr


Τομέας Λειτουργίας GIS Αττικής, Πελοποννήσου-Ηπείρου και Νησιών
Όνομα/Θέση Στοιχεία Επικοινωνίας
ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΥ Μαρία

Αναπληρώτρια Τομεάρχης

Τηλ.: 2192190504
Email: M.Athanasopoulou@deddie.gr


Τομέας Υποστήριξης Λειτουργίας GIS & Ανάπτυξης Εφαρμογών
Όνομα/Θέση Στοιχεία Επικοινωνίας
-

Τομεάρχης

Τηλ.: 210 9090950
FAX: 210 9090951


Κλάδος Μετρήσεων
Όνομα/Θέση Στοιχεία Επικοινωνίας
ΡΟΓΚΑΚΟΣ Βασίλειος

Διευθυντής Κλάδου

Τηλ.: 210 9090820
FAX: 210 9090892
Email: V.Rogkakos@deddie.gr


Τομέας Εργαστηρίων και Ασυρμάτων
Όνομα/Θέση Στοιχεία Επικοινωνίας
ΧΛΑΜΠΕΑΣ Παναγιώτης

Τομεάρχης

Τηλ.: 210 3403275 – 210 3403205
FAX: 210 3416615
Email: P.Chlampeas@deddie.gr


Τομέας Ευφυών Συστημάτων Μέτρησης
Όνομα/Θέση Στοιχεία Επικοινωνίας
ΛΕΜΠΕΣΗΣ Πέτρος

Τομεάρχης

Τηλ.: 210 9090885
Email: P.Lempesis@deddie.gr


Τομέας Λειτουργίας Τηλεμέτρησης
Όνομα/Θέση Στοιχεία Επικοινωνίας
ΜΑΓΚΑΝΙΩΤΗΣ Κων/νος

Αναπληρωτής Τομεάρχης

Τηλ.: 210 3403202
Email: K.Magkaniotis@deddie.gr


Τομέας Ηλεκτροκίνησης
Όνομα/Θέση Στοιχεία Επικοινωνίας
ΜΑΓΚΑΝΙΩΤΗΣ Κων/νος

Τομεάρχης

Τηλ.: 210 3403202
Email: K.Magkaniotis@deddie.gr


Τομέας Πιστοποίησης Μετρητικών Δεδομένων
Όνομα/Θέση Στοιχεία Επικοινωνίας
ΞΥΔΑΣ Διαμαντής

Τομεάρχης Ανάπτυξης Συστημάτων Μέτρησης

Τηλ.: 210 9090891
FAX: 210 9090887
Email: D.Xydas@deddie.gr


Κλάδος Σχεδιασμού & Ανάπτυξης Δικτύου
Όνομα/Θέση Στοιχεία Επικοινωνίας
ΛΕΩΝΙΔΑΚΗ Ειρήνη

Διευθύντρια Κλάδου

Τηλ.: 210 9090845
Email: E.Leonidaki@deddie.gr


Τομέας Προγραμματισμού Έργων
Όνομα/Θέση Στοιχεία Επικοινωνίας
ΚΟΡΚΑ Ευφροσύνη

Τομεάρχης

Τηλ.: 210 9090433
Email: E.Korka@deddie.gr


Τομέας Μελετών Ανάπτυξης Δικτύου
Όνομα/Θέση Στοιχεία Επικοινωνίας
ΒΟΥΜΒΟΥΛΑΚΗΣ Εμμανουήλ

Αναπληρωτής Τομεάρχης

Τηλ.: 210 9090806
Email: E.Voumvoulakis@deddie.gr


Τομέας Προβλέψεων
Όνομα/Θέση Στοιχεία Επικοινωνίας
ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Χρήστος

Αναπληρωτής Τομεάρχης

Τηλ.: 210 9090846
Email: C.Christodoulou@deddie.gr


Κλάδος Περιβάλλοντος, Αδειοδοτήσεων & Κλιματικής Αλλαγής
Όνομα/Θέση Στοιχεία Επικοινωνίας
ΠΙΤΣΑΡΗ Στυλιανή

Διευθύντρια Κλάδου

Τηλ.: 210 9090713
Email: S.Pitsari@deddie.gr


Τομέας Περιβάλλοντος & Αδειοδοτήσεων
Όνομα/Θέση Στοιχεία Επικοινωνίας
-

Τομεάρχης



Τομέας Ανθεκτικότητας & Προσαρμογής στην Κλιματική Αλλαγή
Όνομα/Θέση Στοιχεία Επικοινωνίας
-

Τομεάρχης



Επικοινωνήστε μαζί μας