ΔΙΕΥΘΥΝΣΗ ΤΑΜΕΙΑΚΟΥ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΙΣΜΟΥ

Οργανωτική Δομή


ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΤΗΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ ΔΙΚΤΥΟΥ ΔΙΑΝΟΜΗΣ ΗΛΕΚΤΡΙΚΗΣ ΕΝΕΡΓΕΙΑΣ

Λεωφόρος Συγγρού 49, 117 43 ΑΘΗΝΑ



Διεύθυνση Ταμειακού Προγραμματισμού
Όνομα/Θέση Στοιχεία Επικοινωνίας
ΓΚΟΥΒΑΣ Δημήτριος

Διευθυντής

Τηλ.: 210 9281822
Email: D.Gkouvas@deddie.gr


Βοηθός Διευθυντής
Όνομα/Θέση Στοιχεία Επικοινωνίας
ΒΡΟΝΤΗΣ Αντώνης

Βοηθός Διευθυντής

Email: A.Vrontis@deddie.gr


Τομέας Πληρωμών
Όνομα/Θέση Στοιχεία Επικοινωνίας
ΞΥΣΤΡΑ Αλεξάνδρα

Τομεάρχης

Τηλ.: 210 9281984
Email: A.Xystra@deddie.gr


Τομέας Εισπράξεων & Διαθεσίμων
Όνομα/Θέση Στοιχεία Επικοινωνίας
ΕΥΚΑΡΠΙΔΟΥ Ιωάννα

Τομεάρχης

Τηλ.: 210 9281934
Email: I.Efkarpidou@deddie.gr


Τομέας Οικονομικής Διαχείρισης & Διαχείρισης ΑΠΕ
Όνομα/Θέση Στοιχεία Επικοινωνίας
ΖΕΖΑ Βασιλική

Τομεάρχης

Τηλ.: 210 9281906
Email: V.Zeza@deddie.gr


Τομέας Σχεδιασμού & Υλοποίησης Ταμειακού Προγραμματισμού
Όνομα/Θέση Στοιχεία Επικοινωνίας
ΧΡΗΣΤΑΚΕΑ Χρυσούλα

Τομεάρχης

Τηλ.: 210 9281986
Email: C.Christakea@deddie.gr


Τομέας Δανείων & Χρηματοδοτήσεων
Όνομα/Θέση Στοιχεία Επικοινωνίας
ΝΤΡΕΓΚΑ Σοφία

Αναπληρωτής Τομεάρχης

Τηλ.: 210 9281544
Email: S.Ntregka@deddie.gr


Επικοινωνήστε μαζί μας