ΔΙΕΥΘΥΝΣΗ ΕΚΜΕΤΑΛΛΕΥΣΗΣ ΔΙΚΤΥΟΥ

Οργανωτική Δομή


ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΤΗΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ ΔΙΚΤΥΟΥ ΔΙΑΝΟΜΗΣ ΗΛΕΚΤΡΙΚΗΣ ΕΝΕΡΓΕΙΑΣ

Λεωφόρος Συγγρού 24, 117 42 ΑΘΗΝΑ



Διεύθυνση Εκμετάλλευσης Δικτύου
Όνομα/Θέση Στοιχεία Επικοινωνίας
ΣΤΡΟΥΜΠΟΥΛΗΣ Σταύρος

Διευθυντής

Τηλ.: 210 9090815
Email: S.Stroumpoulis@deddie.gr


Τομεάς Υποστήριξης
Όνομα/Θέση Στοιχεία Επικοινωνίας
ΑΝΔΡΟΥΛΑΚΑΚΗ Ευφροσύνη

Τομεάρχης

Τηλ.: 210 9090816
Email: E.Androulakaki@deddie.gr


Κλάδος Λειτουργίας Δικτύου
Όνομα/Θέση Στοιχεία Επικοινωνίας
ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ Χρήστος

Διευθυντής Κλάδου

Τηλ.: 210 9090950
FAX: 210 9090951
Email: Chr.Paraskevas@deddie.gr


Τομέας Συστημάτων Ελέγχου
Όνομα/Θέση Στοιχεία Επικοινωνίας
-

Τομεάρχης

Τηλ.: 210 9090950
FAX: 210 9090951
Email: -


Τομέας Κέντρων Ελέγχου Δικτύων
Όνομα/Θέση Στοιχεία Επικοινωνίας
ΜΠΡΙΛΗΣ Νικόλαος

Τομεάρχης

Τηλ.: 2109090803
Email: N.Brilis@deddie.gr


Τομέας Ποιότητας Ενέργειας
Όνομα/Θέση Στοιχεία Επικοινωνίας
ΑΣΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Κωνσταντίνος

Αναπληρωτής Τομεάρχης

Τηλ.: 210 9090888
Email: K.Asimakopoulos@deddie.gr


Κλάδος Συντήρησης & Εξοπλισμού Δικτύου
Όνομα/Θέση Στοιχεία Επικοινωνίας
ΑΛΕΞΑΝΔΡΗ Ιωάννα

Διευθύντρια Κλάδου

Τηλ.: 210 9090817
FAX: 210 9090893
Email: I.Alexandri@deddie.gr


Τομέας Συντήρησης
Όνομα/Θέση Στοιχεία Επικοινωνίας
ΓΙΑΛΚΕΤΣΗ Αγγελική

Τομεάρχης

Τηλ.: 210 9090805
Email: A.Gialketsi@deddie.gr


Τομέας Προστασίας
Όνομα/Θέση Στοιχεία Επικοινωνίας
ΤΖΕΒΕΛΕΚΟΣ Ανδρέας

Τομεάρχης

Τηλ.: 210 9090833
Email: A.Tzevelekos@deddie.gr


Τομέας Εξοπλισμού Ισχύος
Όνομα/Θέση Στοιχεία Επικοινωνίας
ΘΑΝΟΣ Θωμάς

Αναπληρωτής Τομεάρχης

Τηλ.: 210 9090825
Email: T.Thanos@deddie.gr


Επικοινωνήστε μαζί μας